D.U.K.


Kaip veikia kreditų mugė?

Kreditų mugė veikia kaip tarpininkas tarp tų, kurie nori pasiskolinti ir tų kurie skolina pinigus. Tai itin efektyvi sistema, leidžianti greitai ir pigiai pasiskolinti.  

Kodėl turiu mokėti už paraiškos patalpinimą?
 
Pinigų sumokėjimas patvirtina Jūsų valią  skolintis ir sutikimą tikrinti asmens duomenis. Tai taip pat kreditų  mugės pajamų šaltinis, leidžiantis išlaikyti sistemą. Mūsų  sistemoje registruota daugiau nei 25 kreditoriai nuolat teikiantys paskolas visoje Lietuvoje. Tad naudodamiesi mūsų sistema Jūs galite sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų.

Esu bedarbė/bedarbis, ar galiu gauti paskolą?

Taip, žinoma. Plačiau apie paskolas bedarbiams skaitykite http://www.kreditumuge.lt/lt/paskolos_bedarbiams2

Kas yra kreditų mugės kreditoriai?

Kreditų mugėje registruojasi fiziniai ir juridiniai asmenys, teikiantis įvairias paskolas. Mūsų sistemos paslaugomis naudojasi paprasti fiziniai asmenys, norintys efektyviai įdarbinti savo lėšas: teikiantys tiek nedideles paskolas fiziniams asmenims, tiek ir didesnes paskolas verslui ar paskolas su nekilnojamo turto užstatu. Taip pat mūsų sistemoje registruojasi kreditų bendrovės bei kredito unijos.

Patalpinau paraišką, tačiau su manimi susisiekė tik 1 kreditorius.

Pasitaiko net ir tokių atvejų, kai asmenys negauna kreditorių pasiūlymų. Žinoma, tokie atvejai itin reti. Dažniausia to priežastis – kreditoriai turi geresnių  pasiūlymų investuoti, o Jūsų finansinė būklė  ir prašoma suma neatrodo patraukliai. Tokiais atvejais siūlome pakartotinai užpildyti paraišką, tačiau nurodyti mažesnę prašomą  paskolos sumą. Taip pat pastabose kuo išsamiau aprašykite savo situaciją, tai visuomet padeda.


      Pildyk paraišką      

Registracija kreditoriams

Prisijungti kreditoriams